Přejít na obsah
Přidat salon

Salony

Parametry hledání

nebo

Kategorie služeb

Adresa

 

Vzdálenost

100 m 5000 m

Datum

Hodina

Časová tolerance

0 min 120 min

Cena

0 Kč 3000 Kč

Relaxační masáže Eva Hoduláková

Adresa: Na Pankráci 470/8,

Nabízíme opravdový požitek pro všechny vaše smysly. Relaxační i zdravotní masáže od skutečného profesionála. Salon v centru Prahy, kde se v příjemně zařízeném a klidném prostředí můžete oddat různým typům masáží.Salonek má velmi dobrou dostupnost,metrem na trase C stanice Vyšehrad a dále kolem Kongresového centra a hotelu Holiday Inn. Pokud plánujete cestu autem lze parkovat přímo před vchodem do salonku.

Zobrazit více

K&P Studio

Adresa: Velká skála 678/6, Praha,

Účes je nedílnou součástí Vaší osobnosti a první dojem bývá vždy tím nejdůležitějším. Proto se náš profesionálně vyškolený personál stará o to, aby byl Váš vzhled vždy perfektní. Nechte se opečovávat v příjemném prostředí našeho kadeřnictví. Těmi nejkvalitnějšími vlasovými přípravky docílíme dokonalého vzhledu Vašich vlasů. Náš tým je vybírám dle přísných kritérií a proto můžeme zaručit, že budete vždy odcházet se spokojeností.

Zobrazit více

Kadeřnictví Tereza Hrazděrová

Adresa: 28. Října 950/266,

Vítejte v novém kadeřnictví v Mariánských Horách. Nabízíme vám veškeré služby dámského, pánského a dětského kadeřnictví a nejrůznější akce a slevy. Pracujeme s vlasovou kosmetikou firmy Primavera Andorrana jako je Echos Line a Revlon.

Zobrazit více

Salon Krásy Kateřina

Adresa: Pod vilami 20, Praha

Salon krásy Kateřina poskytuje služby kadeřnictví a nehtové modeláže. Přijďte k nám a busete se cítit opečovávaná a odejdete krásná.

Zobrazit více