Přejít na obsah
Přidat salon

Proč přidat Vaše kadeřnictví?

Pomáháme salonům získat nové klienty, stále váháte s registrací?

Je jedno, jestli máte kadeřnictví, kosmetiku, solárium nebo vše dohromady. Vašemu slonu krásy pomůžeme získat nové klienty a to bez připojení k internetu! Podívejte se, jak Jedensalon.cz funguje a zaregistrujte se, ať můžeme začít.

Proč byste se měli registrovat?

Získejte nové klienty

Portál Jedensalon.cz nabízí klientům jednoduchý a přehledný způsob, jak si vybrat salon krásy nejlépe odpovídající jejich potřebám. To je velká šance pro Vás, jak tyto klienty oslovit a získat. Nemusíte investovat do drahé a často neefektivní reklamy, stačí nabízet kvalitní služby za přijatelné ceny a klienti si Vás najdou sami na Jedensalon.cz. Platíte pouze za skutečně přivedené klienty, žádné fixní poplatky.

Rezervace 24 hodin denně 7 dní v týdnu

Díky Jedensalon.cz nejsou Vaši klienti omezeni Vaší otevírací dobou. Mohou provádět rezervace kdykoliv, pohodlně ze svého počítače či tabletu. Vy se tak můžete soustředit na práci a nikoliv na vyřizování telefonických objednávek a jejich změn.

Zaplňte prázdné prostoje

Jedensalon.cz Vám umožní poskytnout zákazníkům slevu na objednání na poslední chvíli. Pomůže Vám tak zaplnit volná místa ve vašem kalendáři a efektivně využít čas strávený v salonu.

Mějte přehled o svých objednávkách a zákaznících

Jedensalon.cz poskytuje zdarma online systém pro správu informací o Vašich klientech a jejich objednávkách. Na jednom místě máte nejen termíny budoucích návštěv Vašich klientů, ale i automaticky se zobrazující poznámky, například o přesném odstínu používané barvy, či další informace, které Vám usnadní práci. Do systému lze pohodlně zadat i rezervace provedené přímo, například telefonicky či osobně.

Minimalizujte propadnuté rezervace

Jedensalon.cz automaticky informuje všechny zákazníky o domluveném termínu emailem a textovou zprávou den předem. Díky tomu se daří snižovat množství situací, kdy klient zapomene na setkání a nepřijde. To Vám umožní lépe plánovat Váš čas. Pokud i přes tyto opatření klient nepřijde, samozřejmě za něj neplatíte.

Jak to funguje

Jedensalon.cz je internetovým tržištěm: místem, kde salony krásy nabízejí své služby zákazníkům. Zákazníci mohou vyhledávat salony podle parametrů, které považují za důležité, ať už jsou jimi vzdálenost, cena či přesný čas objednání. U jednotlivých salonů vidí recenze ostatních uživatelů, které mohou napovědět mnohé o kvalitě nabízených služeb. To vše umožňuje zákazníkům rychle a pohodlně zvolit optimální salon a okamžitě provést rezervaci. Ta je následně salonem potvrzena a klientovi je před smluveným termínem zaslána emailem a textovou zprávou připomínka. Po provedení zkrášlovací procedury může klient poskytnout zpětnou vazbu a dále tak přispívat ke zlepšování služeb.

Abyste měli možnost si vše v pohodlí vyzkoušet, máte z počátku členství „Vítejte“, které zahrnuje veškeré služby zdarma. Vše je pochopitelně zcela nezávazné a po dvou měsících na zkoušku se můžete rozhodnout, jestli Vám naše služby pomáhají.

Jsme fér!

Chceme být féroví a nechceme, aby si naše obchodní podmínky s Vámi hráli na schovávanou. Naše služby pochopitelně nejsou zadarmo, nicméně aby naše služby pro Vás dávaly smysl, účtujeme si odměnu (po zkušební lhůtě) pouze za klienty, které k Vám přivedeme.  Z nových online rezervací, tedy klientů, kteří nemají v našem systému zadanou úspěšnou rezervaci v posledních třech měsících, účtujeme odměnu 15% z ceny rezervace. Ze stávajících klientů pak účtujeme pouze 2%. Zda je klient nový určíme podle telefonního čísla tak, abychom mohli porovnat online rezervace a rezervace, které jste obdrželi či zadali vy přes telefon. Níže najdete další detaily k našim programům.

 

Členství Základní Premium Vítejte
Měsíční poplatek Zdarma Připravujeme Zdarma
Přidávání rezervací do kalendářů Vašich zaměstnanců Zdarma Zdarma Zdarma
Online rezervace od současných klientů 2% z ceny 2% z ceny 2% z ceny
Online rezervace od nových klientů 15% z ceny 15% z ceny 15% z ceny
Pomůžeme Vám s přidáním Vašeho salonu
Připomeneme Vám nové rezervace
Vedení rezervačního systému 24/7
Propagace Vašeho Salonu
Emailové upomínky pro klienty
SMS upomínky pro klienty
Příjem recenzí
Přidávání zaměstnanců
Slevy
Last minute Slevy
Lepší pozice ve vyhledávání
Reporty

Členství „vítejte“ je aktivní pro každé kadeřnictví do 1.10.2015. Poté Vám bude automaticky aktivováno základní členství.